+420 608 75 10 11

Jste podnikatel a potřebujete důstojně prezentovat své služby nebo výrobky? Jste zájmová nebo příspěvková organizace, která si dala za cíl zušlechtit veřejný prostor? Rádi byste elegantní jmenovkou vyzdobili svůj byt? Anebo sháníte nevšední dárek, jímž hodláte potěšit dobrého přítele?

Přesně pro tyto účely vám na míru zhotovíme řezanou 3D reklamu, reklamní bannery, orientační cedule, turistická značení, pamětní desky, erby, loga, ornamenty, jmenovky, vývěsní štíty, výrobní a přístrojové štítky, tabulky, vkusné domácí dekorace … prostě vše, nač si vzpomenete a kam až sahá vaše představivost.

CNC gravírování – technologie

CNC gravírování (někdy také označované jako frézování), je moderní technologie, která funguje na věky ověřeném principu starých ryteckých mistrů. Výsledný výrobek (nápis, logo, štítek) vzniká odebráním tenkých vrstev vhodného materiálu. Výhodou CNC gravírování je především vysoká spolehlivost a naprostá přesnost, protože pohyb frézy těchto přístrojů je řízen pomocí elektroniky a krokových motorů a věrně kopíruje tvary a obrysy předem naprogramovaného počítačového modelu.

Materiály, které pro CNC frézování používáme

Výslednou podobu výrobky přirozeně ovlivňuje i volba vhodného materiálu. Zákazníkům můžeme nabídnout různá řešení, která vycházejí z jejich konkrétní situace. Našim klientům vycházíme vstříc a dokážeme pracovat s více druhy materiálů, které plně vyhovují jejich potřebám. Zvolit mohou např. extrudovaný polystyren, PVC, plexi, dřevo, dřevovláknité desky (MDF), překližku aj. Pokud byste chtěli použít pro výrobu jiný materiál (sklo, kov, dřevo), nabízíme i možnost použití technologie laserového gravírování.

Stroje používané pro gravírování

Výrobky zhotovíme na míru, a to přesně na základě vašich požadavků. Spolehnout se můžete na naše profesionální CNC plottery řízené počítačem: používáme tříosou mechanickou frézku, válcové frézy jednobřité i dvoubřité a také prvotřídní diamantové hroty.

Výroba

Provádíme nejen sériovou, ale také zakázkovou kusovou výrobu. Jediným našim omezením je maximální pracovní plocha (100 x 170 cm a výška 13 cm), určená pro uchycení výrobku. Kompletní výrobek – nápis, logo, cedule – může mít i větší rozměry (např. 10 m) nebo může být rozdělen na více dílů. Vždy záleží na konkrétní zakázce, omezení se v podstatě vztahuje pouze na velikost jednoho písmena nebo tvaru.

Share This