+420 608 75 10 11
Laserový výsek papíru

Výsek papíru laserem

Přesná registrace vůči tisku, precizní řez bez viditelných opalů. Oproti konvenčnímu výseku dostáváte hotové výrobky „vyloupané“, zbavené odpadu pečlivě zabalené, připravené k distribuci.

Gravírování dřevěných reklamních předmětů

popisy firemních poutačů, cedule a štítky ze dřeva, přívěsky a psací potřeby. Dřevo je pro laserový popis velmi vhodné, popis je nesmazatelný a přesto není rušivý a je součástí předmětu.

Gravírování dřeva laserem

Popis sklenic laserem

skleněné reklamní předměty, brandování firemních vín a podobně. Jemný a detailní popis, to jsou přednosti laserového gravírování. Digitální technologie navíc umožňuje vyrobit jak sérii stovek až tisíců kusů, tak i jednotlivé malé zakázky.

Gravírování skla
Gravírování kovu laserem

Gravírování nerezu, eloxovaného hliníku, železa

apod. CO2 laser vytváří na povrchu kovu za použití speciální pasty nesmazatelný popis, který má zpravidla černou barvu. Popisujeme jak reklamní zboží, tak technické záležitosti, výrobní štítky apod.

Řezání a gravírování plastu

Z plastů lze popisovat a řezat laserem především plexisklo

(PMMA). Řez je velmi čistý a lesklý, bez prasklin a otřepů. Vyřezat se dají i velmi malé objekty, např. písmena s ostrými poloměry. Jmenovky, cedule a štíty vyrábíme z vrstveného plastu s imitací kovu.

Výroba razítek, gravírování ostatní…

CO2 laser je velmi univerzální co se týče materiálů vhodných pro popis. Velmi efektní je např. použití přírodních materiálů jako je kůže, kámen, sklo, dřevo, riflovina a další. Dodáváme také kompletní razítka, nebo náhradní polštářky s barvou.

Gravírování - ostatní

Tisk a grafika

Nabízíme Vám nejen přípravu materiálů, ale hlavně nízkonákladový tisk, dále tisk ofsetový a samozřejmě dokončovací práce. Vizitky, včetně tvarového ořezu nebo výseku, letáky, brožury včetně vazeb, pohlednice, knihy či prestižní tiskoviny…

Tiskové služby
C-N-C gravírování

CNC gravírování

Gravírování mechanickou frézou doplňuje naši nabídku reklamní produkce. Je to ideální metoda pro tvorbu 3D písmen a nápisů z různých materiálů počínaje extrudovaným polystyrenem, přes dřevo po technické plasty.

Potisk textilu

Potisk textilu

Potisk textilu realizujeme vždy nejvhodnější metodou pro danou zakázku.

Grafické práce

Nabízíme veškeré grafické práce počínaje úpravou fotografií, přes sazbu a návrhy tiskovin, po předtiskovou přípravu.

Grafické práce
Share This