+420 608 75 10 11

Krabičky na manžetové knoflíky

Krabička řezaná laserem + horká ražba

Laserem řezané krabičky

Váš produkt stylově zabalíme tak, aby mu obal sekl a byl důstojným doplňkem. Tyto úžasné manžetové knoflíčky jsou toho dokladem. Do krabičky přesně pasují a zvolený materiál obalu pěkně koresponduje s přírodním materiálem knoflíčků. Mrkněte na širokou nabídku a rovnou něco pěkného nakupte: http://www.lilugentlemen.cz

Proč rezané laserem?

Protože není nutné vyrobit žádný výsekový nástroj je možné přesně odladit velikost a funkčnost prototipu, odladit a odsouhlasit si se zákazníkem materiál a mít nad procesem výroby po celou dobu plnou kontrolu. Díky tomu je obal na konci přesně takový, jaký si Vy jako zákazník představujete.

Návrh krabiček

Nevíte si rady s přípravou grafiky pro potisk, ražbu, nebo výsek? Nevadí, nechejte to na nás, děláme to denně a pořád nás to baví 🙂

Řezání laserem

Krabičky v malých nákladech vyrábíme laserem, proto jsou jedna jako druhá, perfektně slícované a funkční.

Ohyby a lomy

Všechny ohyby papíru jsou vytvořené také laserem a to jak kolmé, tak složité tvary. Můžete proto svoji fantazii v klidu nechat pracovat.

Máte produkt pro naše krabičky?

Napište nám co potřebujete zabalit, nebo se za námi raději stavte a na místě si můžete u dobré kávy rovnou vybrat papír z naší velké skladové nabídky.

Share This